28 okt. 2025

Voor ons 50-jarig jubileum zetten we een jaar lang de mensen achter Fashion Club 70 in de schijnwerpers. De gezichten die al jaren deel uitmaken van ons verhaal. 12 mensen, 12 maanden aan een stuk, die samen 50 jaar FC70 tot leven brengen.
Glamorous. Toen ik vanuit de Kempen bij Fashion Club 70 binnenwandelde, voelde het meteen als een andere wereld: grote merken, mooie collecties, veel glitter en glamour. Maar ook stapels dozen en een joggingbroek tijdens de voorbereidingen van de collectieverkoop. Die mix van charme en realiteit maakt FC70 zo uniek.
Na 18 jaar als retail buyer bij Liu Jo ben ik super enthousiast om dit seizoen een nieuwe uitdaging aan te gaan: ik neem de rol over bij Lola Casademunt en Fracomina. Als senior sales executive houd ik grote budgetten nauwlettend in de gaten, onderhoud ik rechtstreeks contact met Italië en ken ik onze klanten door en door: hun stijl, voorkeuren, maar ook hun namen, hobby’s en zelfs de hond. Het opbouwen van die persoonlijke vertrouwensband is mijn kracht, waardoor we nieuwe collecties sneller kunnen introduceren en klanten echt kunnen meenemen in ons aanbod.
Alles gaat veel sneller. Waar vroeger alleen zomer- en wintercollecties bestonden, zijn pre-collecties, capsules en flash collecties nu een must. Trends komen zo snel dat de consument bijna verwend is. FC70 speelt hierop in door kortetermijnoplossingen te bieden en snel te schakelen, zodat onze klanten altijd up-to-date zijn.
De vriendschappen die je hier opbouwt. Soms zijn de dagen lang en de druk hoog, maar juist dan besef je hoe belangrijk het is om fijne mensen om je heen te hebben. Collega’s die je begrijpen zonder veel woorden, met wie je kan lachen tussen het werk door, en die er staan wanneer het even hectisch wordt. Bij FC70 heb ik niet alleen collega’s, maar echte vrienden gemaakt, mensen die het werk elke dag opnieuw de moeite waard maken.